2017 m. balandžio 13 d., ketvirtadienis

Toliau teismuose tęsiasi antstolės Ramunės Mikliušienės ir jo sūnaus Manto Mikliušo „Grand show“

iš kairės: antstolė Ramunė Mikliušienė ir
jos sūnus Mantas Mikliušas
Pastaruoju metu teismų duris aktyviai varsto skandalingu ir amoraliu elgesiu pagarsėją Mikliušai, t. y. antstolė Ramunė Mikliušienė, kuriai priklauso „bankrutuojanti“ įmonė UAB „Novus rex“, ir Mantas Mikliušas, antstolės R. Mikliušienės sūnus, vadovaujantis „bankrutuojančiai“ įmonei UAB „Novus rex“. 

Šiandien „šėryklai su gultais“, t. y. vos kelių vietų valgyklai su keliomis lovomis – įmonei UAB „Novus rex“ sueina lygiai 6 veiklos metai. 

„Bankrutuojančią“ įmonę UAB „Novus rex“ įsteigė melagių melagis, gyvenantis fantazijų pasaulyje ir nesiorientuojantis aplinkoje antstolės R. Mikliušienės sūnus M. Mikliušas už, o kaip gi kitaip, motinos pinigus. Kodėl ne pati antstolė R. Mikliušienė įsteigė, lieka neaišku. Tačiau yra kelios versijos, iš kurių viena – antstolė R. Mikliušienė galimai vengia deklaruoti tikslias metines turto ir pajamų deklaracijas. Kaip ten yra iš tikrųjų, reikėtų pasiklausti Valstybinės mokesčių inspekcijos. Bet gi, vos po kelių mėnesių M. Mikliušas įmonės nuosavybės teises perleido ar dovanojo savo mamytei antstolei R. Mikliušienei galimai už vienaragį rožinį ponį, kurį turėti buvo vienintelė M. Mikliušo svajonė. 

R. Mikliušienė rožinį ponį nerado – tiesiog toks neegzistuoja, tačiau rado baltą ponį su rožiniu ragu, kuris M. Mikliušui taip labai patiko, kad net norėjo su juo visur būti, vestis į Vilniaus universitete teisės fakultete vykstančias paskaitas, kurias lankė, taip pat skaidrintis į Egiptą pas savo draugą Mahmud, su kuriuo praleido įspūdingas atostogas saulėtame paplūdimy, apsuptas kalnų ir figų. 

iš kairės: Mantas Mikliušas ir beždžionėlė
M. Mikliušas veltui dienų Egipte neleido. Fotografavosi prie smėlio krūvos, vos ne gulinčio kupranugario, neprižiūrėtų palmių ir neaiškių akmenų. Taip pat fotografavosi užsidėjęs raudoną kepurėlę, kurią nešioja beždžionėlės. Tiesiog M. Mikliušas tapo Egipto diva. Galbūt todėl sau leido užsirūkyti tiek, kad net save pradėjo tapatinti su aktoriumi Sylvester Stallone ar dantų pastos Colgate reklamos veidu. O kad rožinis ar žydras miražas nedingtų atvykus į Lietuvą, tai pareiškė: „labai gailiuosi kad neturiu tokios kaljanos“, ko pasėkoje nutarė iš anksto pasirūpinti senatve, saujomis imdamas viagrą. Matyt, skandalingu ir amoraliu elgesiu pagarsėjusi antstolė R. Miklišienė savo sūnui melagiui M. Mikliušui neįdiegė moralinių vertybių arba įdiegė tokias vertybes – orią senatvę sieja su viagra. Apgailėtina. 

Mantas Mikliušas: "Tiesiog labai gailiuosi kad neturiu tokios kaljanos"; "Stalones lupa, dantys is colgate reklamos... iseis Pirates of Carabean Bach Alach"; "Na, visi galvoja apie senatve... reik ruostis..."
sociatyvi nuotrauka iš lrytas.lt
Nepaisant to, įmonė UAB „Novus rex“ veikia įdomiai, kad net šiai dienai teismas, prokuratūra ir policija nutarė, jog įmonėje įmonės akcininkė antstolė R. Mikliušienė išgėrusi įžeidinėjo policijos pareigūnus, taip pat įmonėje buvo klastojami dokumentai, vykdoma aplaidi buhalterinė apskaita, laiku darbuotojams nemokamas priklausantis darbo užmokestis, tačiau vienam darbuotojui paprašius įmonės akcininkės antstolės R. Mikliušienės su juo atsiskaityti – sumokėti ką uždirbo, gavo labai aiškų atsakymą – antstolė R. Mikliušienė atsiuntė nuotrauką, kuri daryta viešoje vietoje M. Valančiaus gatvėje Kaune, kurioje matyti, kaip antstolė R. Mikliušienė, užsidėjusi juodus akinius nuo saulės, it filmo „Vyrai juodais drabužiais“ herojė, išsišiepusi iki ausų rodo nepadorius gestus – iškeltus vidurinius pirštus. Apgailėtina. 

UAB "Novus rex" duomenys
Taip pat nepaisant viso to, antstolė R. Mikliušienė savo tariamai pažeistą garbę ir orumą nutarė ginti teismuose, kurie priėmė įsiteisėjusius sprendimus, prilygstančius, kaip sakoma, „šlapiu skuduru vožimu per snukį“, t. y. atmetė visus ieškinius, konstatuodami, kad antstolė R. Mikliušienė yra melagė – melavo teismui, ir įpareigojo padengti asociacijos „Idėja Kaunui“ ir jos narių bei kitų asmenų tūkstantines bylinėjimosi išlaidas. O kas įdomiausia, tai skandalingu ir amoraliu elgesiu pagarsėjusi antstolė R. Mikliušienė nutarė savo laimę mėginti dar kartą, asociacijos narius paduodama privataus kaltinimo tvarka į teismą už šmeižtą, siekdama įrodyti, jog ji ir jos „bankrutuojanti“ įmonė UAB „Novus rex“, kuri vis neišbrenda iš įsiskolinimų SODRAI ir kurioje beveik kas mėnesį keičiasi darbuotojai, yra apšmeižtos ir dėl to patyrė net 60 tūkstančių eurų neturtinę žalą. Galbūt antstolė R. Mikliušienė nebe žino kaip kitaip užsidirbti pinigų? 

iš kairės: Mantas Mikliušas ir
Vilius Masiulis
O tai, kad antstolė R. Mikliušienė vengia užsidirbti, dirbant savo tiesioginį antstolio darbą, patvirtina žemiau nurodoma aplinkybė. 

Šiai dienai „bankrutuojanti“ įmonė UAB „Novus rex“ paduota į teismą dėl to, kad darbuotojo darbo sutartį nutraukė dėl neva darbuotojo kaltės, ko pasėkoje darbuotojui nepriklauso išeitinė išmoka. Kadangi darbuotojo darbo sutarties nutraukimo pagrindas yra visai kitas – darbdavio iniciatyva, kai nėra darbuotojo kaltės, tai darbuotojas kreipėsi į teismą, kad būtų nustatytas tikrasis darbo sutarties nutraukimo pagrindas. 

Šių metų kovo 17 d. 9:30 val. vyko parengiamasis posėdis, į kurį atėjo atsakovės įmonės UAB „Novus rex“ direktorius M. Mikliušas, atsivesdamas abejotinos reputacijos advokatą Vilių Masiulį, dėl kurio neetiškų poelgių buvę jo klientai kreipėsi Lietuvos advokatūrą. Taip pat į posėdį atėjo nekviesta antstolė R. Mikliušienė, galbūt tikslu palaikyti savo sūnų M. Mikliušą už rankyčių. Teisėjas jos paklausė, kas ji tokia yra, tai ji atsakė: „aš gi Mikliušienė“, suponuodama, jog ją teisėjas turėtų pažinoti, ir pareiškė, kad atėjo pasižiūrėti posėdžio, nors tuo metu ji turėtų būti visai kitoje vietoje – dirbti savo tiesioginį antstolio darbą. 

antstolė Ramunė Mikliušienė
Šiandien antrame parengiamajame posėdyje antstolė R. Mikliušienė nepasirodė, matyt suprato, kad jai reikia dirbti, o ne sekiot sūnų M. Mikliušą po teismus. Tačiau šiandien pavėluotai pasirodė pats M. Mikliušas, kuris vėlavimą teisino tuo, jog jam šiandien apie 9 valandą paskambino, ir nesuprato kur randasi. Vargšelis. Taip pat M. Mikliušas eilinį kartą pademonstravo veidmainišką ir akiplėšišką elgesį, kuomet nemirksėdamas sapaliojo ir vapaliojo, t. y. skleidė erezijas ir melą, kad net pats teisėjas jo paklausė: „ką tuo norėjote pasakyti?“. Apgailėtina. 

Atsakingai pareiškiame, kad dėl skandalingo ir amoralaus antstolės R. Mikliušienės, kuriai priklauso „bankrutuojanti“ įmonė UAB „Novus rex“, ir M. Mikliušo, kuris vadovauja „bankrutuojančiai“ įmonei UAB „Novus rex“, elgesio, manome, kad jie patys turėtų save nusibausti. Užtektų ir porą kartų su diržu.


PAPILDYTA 2017-10-22 

Apie Mantą Mikliušą nuomonę („melagių melagis, gyvenantis fantazijų pasaulyje ir nesiorientuojantis aplinkoje <...> M. Mikliušas“, „<...> rado baltą ponį su rožiniu ragu, kuris M. Mikliušui taip labai patiko, kad net norėjo su juo visur būti, vestis į Vilniaus universitete teisės fakultete vykstančias paskaitas, kurias lankė, taip pat skraidintis į Egiptą pas savo draugą Mahmudą“, „M. Mikliušas tapo Egipto diva. Galbūt todėl sauleido užsirūkyti tiek, kad <...>“, „[M. Mikliušas – aut. pastaba] nutarė iš anksto pasirūpinti senatve, saujomis imdamas viagrą“, „M. Mikliušas eilinį kartą pademonstravo veidmainišką ir akiplėšišką elgesį, kuomet nemirksėdamas sapaliojo ir vapaliojo, t. y. skleidė erezijas ir melą“) susidarėme iš bendravimo su M. Mikliušu, jo motina antstole Ramune Mikliušiene ir su įmonės UAB „Novus rex“ buvusiais darbuotojais, taip pat susipažinę su M. Miliušo, R. Mikliušienės ir įmonės UAB „Novus rex“ buvusių darbuotojų pateiktais ir (ar) skelbiamais duomenimis ir jų bendravimo su trečiaisiais asmenimis.